.: Hlavní nabídka :.

Informace o klubu
REGISTRACE do klubu
Sponzoring klubu
SLEVA pro členy klubu
Návštěvní kniha
Členové klubu
Klubové předměty
Uskutečněné akce - FOTOGALERIE
Připravované akce

Ostatní odkazy

  

19.setkání Fiat Multipla klubu ČR 

Plasy - Peklo - RS Máj

29. - 31.6.2015

Pro naše 19. setkání, jarní setkání Fiat Multipla klubu ČR jsme se rozhodli opět novou lokalitu, kde ještě žádný sraz nebyl. Tak proč nevyrazit do RS Máj na konci města Plasy. Plzeňský kraj je malebný a nabízí spousty možností.

První přípravy začaly již v listopadu, aby se vše stihlo jak má.

První Multinky a pořadatelské Ducato přijely do Máje už ve čtvrtek. Hned jsme se dali do práce s přípravou učebny, která se stala na následující dni recepcí klubu. Když bylo zhruba hotovo, museli jsme doladit a upřesnit nějaké záležitosti.
Čtvrtek utekl jako voda a v pozdních hodinách jsme se odebrali ke spánku. Pátek začal hned za kuropění. Rozvozit směrové cedule, doladit recepci a za chvilku tu byla třetí hodina a začaly přijíždět první posádky. Při registraci nám začala naše kulinářská soutěž „Ukaž svoji buchtu“. Název vypadá záludně, ale věřte, že se jedná o soutěž o nejchutnější upečenou buchtu. Musím říct, že se nám sešlo mnoho vzorků na ochutnávání.

Po dobré večeři byl naplánovaný sportovní večer s Alčou. Dětičky i dospěláci, hurá na skákací podložky. Toto skotačení vydrželo až do nočních hodin.

Sobotní ráno všechny přivítalo drobné poprchávání. Náladu deštivé kapky zrovna nepodporují a tak jsme byli v očekávání, že se nám ty černé mraky brzy vyprší. Čas plynul a po snídani už jen mrholilo. Na řadu přišlo oficiální zahájení setkání.

Po seznámení s programem jsme vyrazili na spanilou jízdu po okolí města. Multinky jely krásně za sebou a podařilo se nám rázem vytvořit krásnou kolonu. Myslím, že jsme vzbudili velký rozruch v přilehlých obcích. Po příjezdu do rekreačního střediska a zaparkování Multinek začalo kulturní dopoledne s taneční skupinou Equet. Tři šikovné slečny roztančily nejen děti, ale i dospělé. Po obědě nás čekal start orientačně poznávacího výletu po okolí. Tento výlet byl připravován a pilován několik měsíců dopředu a tak není divu, že účastníci byli překvapeni z některých stanovišť či průjezdní trasy. Po příjezdu do střediska už následovala večeře a posezení u pivka. Večer, když se sešeřilo, byla připravena noční bojovka, která má již svoji pevnou srazovou tradici. Večer utíká a je čas jít do postýlek. Nedělní ráno je jako každé naše setkání připraveno ve smyslu soutěžních her v kostýmech pro děti. Na této akci nemůže chybět malování na obličej, střílení z praku a vzduchovek, hod palačinkami a další disciplíny. Neděle je prostě úžasný dětský den. Čas velice rychle utíká a přichází na řadu vyhodnocení všech soutěží a předání odměn. Po klidném obědě postupně Multinky odjížděly k domovům. 

Rád bych touto cestou poděkoval Vám všem kamarádům Multiplákům, kteří jste nám ochotně pomáhali a celé multiplácké rodině za dobrou náladu.

DĚKUJEME VÁM J

 Venda a Martinka Burgerovi

Fotogalerie

 

   

 

.: Zajímavé odkazy :.

.: Kontakt :.

Fiat Multipla Klub ČR, o.s.
K rybníku 440
Lány  270 61

    
  
 mail:multiplaklub@centrum.cz

 
 
 
 

Vsevjednom.cz

 Fiat Multipla klub ČR, občanské sdružení  © 2015