Motor se dusí

Vše o benzínovém motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení…

Motor se dusí

Příspěvekod Exxxi » stř 23. kvě 2018 10:21:20

Ahoj. Multipla jezdila do vcera v pohode, v unoru byl dany novy termostat, civka, svicky, kabely, rozvody. Vcera po dvoukilometrove jizde jsem na par minut zastavil. Po nastartovani uz to skoro nejelo. Na volnobeh sotva, jakmile jsem pridal plyn, uplne se to zacalo dusit. Dneska jsem zkousel svicky a kabely. Jedna svicka se mi zdala lehce povolena, dotahl jsem. Furt to spis nejede, nez jede. Pri zvyseni otacek to prudce klesne. Zkusil jsem vyndat svicku, byla horka, takze palila a krome jiskriste komplet očouzena. Zkusil jsem i odpojit hadici za filtrem sani a porad stejne. Filtr je take novy. Kde hledat prodlem? Diky
Edit: a z vyfuku smrdi benzin.
Nedelate nekdo diagnostiku Rokycany/Plzen?
Exxxi
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 28. lis 2016 0:20:47

Re: Motor se dusí

Příspěvekod Exxxi » stř 02. led 2019 10:47:30

Tak pokračování. Při pokusu dojet na diagnostiku motor sežral všechen olej, utrhl se píst.
V létě nebyl čas, tak jsem na podzim sehnal jiný motor. Opravář ho komplet odstrojil, nastrojil na něj věci ze současného a dal do auta. Svíčky nové, rozdělovač skoro nový. Jezdilo to krásně. Týden.
Nejprve při akceleraci začal chcípat LPG, za dva dny už jsem ujel jen tři kiláky, na plyn nejede vůbec, benzín stříká z výfuku a teče po deckách z levé části motoru na zem.
Poradíte, kde s tím sáním začít? Eventuelně je někdo ochoten mi s tím pomoct doma (Rokycansko) za úplatu?
Exxxi
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 28. lis 2016 0:20:47


Zpět na Motor - Benzín

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků