Servis Praha

Podělte se o Vaše zkušenosti se značkovými i neznačkovými servisy...

Servis Praha

Příspěvekod Lexa » pon 16. črc 2018 10:11:18

Vazeni, jsem novy stastny majitel Multiply. Je to chudera skoro po smrti, ale chci ji vratit do zivota.
Mate nejaky osvedceny servis v PRAZE ?
Aby to nebylo moc drahe, ale aby to zase nebyli totalni nymandi.
Uživatelský avatar
Lexa
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 16. črc 2018 7:42:49

Re: Servis Praha

Příspěvekod Michal » stř 28. dub 2021 8:00:29

Zdravím, pokusím se oživit tento dotaz. Tedy prosím vás máte nějaké tipy na dobrý servis? Jsem na to podobně jako původní tazatel. Jen tu Multiplu ještě nemám :-) Tedy nevíte, neumíte prosím někdo poradit také při koupi ojeté Multiply = být u prohlídky a poradit co je špatné, co bude potřeba vyměnit a kolik to bude stát. Počítám s tím, že "něco" budu muset po koupi ojetiny dát za různé opravy obzvláště u takto starého auta, ale jistě je lepší je o těchto investicích vědět ještě před koupí, aby mě to potom finančně nesežralo. Díky za tipy.
Michal
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. dub 2021 14:59:37

Re: Servis Praha

Příspěvekod tatkoTom » stř 28. dub 2021 15:50:06

Treba rátať s výmenou rozvodov, najmä ak nie je isté, koľko je na nich (moja mala pri kúpe a stave 148000 km ešte fabrické, hoci predchádzajúci majiteľ chodil do značkového servisu a platil - za veci, krtoré nespravili...) a podľa stavu a počtu najazdených kilometrov spojka+dvojhmota.
Tiež vie byť deravý pružný člen vo výfukovom potrubí.
Konkrétny servis tam poradiť neviem. Solídny servis na Fiaty alebo šikovného súkromníka možno nájdeš hľadaním, porovnávaním recenzií a dotazom u iných majteľov Fiatov. :)
tatkoTom
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát 30. bře 2018 19:39:52


Zpět na Servisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron