Autosedačky, kočárky

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Autosedačky, kočárky

Příspěvekod bagros » ned 15. led 2012 17:25:21

Ahoj lidi,
dlouho jsem se tu neukázal, měli jsme trochu hektické období, mám novou práci a hlavně čekáme novou Multi..plínku :-)
Takže bych se rád optal zkušenějších jak multiplistů, tak rodičů, jakou mají zkušenost s autosedačkami a kočárky, především ve smyslu transportu v Multě. Je mi jasný, že vzhledem k účelnosti a prostoru našeho úžasnýho auta, asi žádný problém nebude, ale přesto bych se rád informoval co a jak

díky moc :)
naše žabička Bjuda...proč Bjuda ?...
Přečtěte si "Prevítem snadno a rychle" a pochopíte :-)
bagros
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 20. črc 2011 20:57:33
Bydliště: Hradec Králové

Re: Autosedačky, kočárky

Příspěvekod mustang2 » ned 15. led 2012 20:20:49

vepředu smí být do tří let proti směru jízdy ale vypnout airbag
pokud je děcko malé tak můžeš mít sedačky úplně vpředu já je mám uprostřed
kočárek pokud ho rozložíš tak se vklidu vleze a to jsem mněl dvojčecí a jěště jsem tam mněl věci na týden
a zpět jsem jel ještě plnější

napiš v jakém osAZENÍ SE CHYSTÁŠ JEZDIT JÁ JEZDÍM PLNEJ AŽ PO STŘECHU A POKUD splaším rakev na střechu tak se bude jezdit i s ní :-)
mustang2
 
Příspěvky: 140
Registrován: pon 18. črc 2011 15:51:07

Re: Autosedačky, kočárky

Příspěvekod truckchose » stř 18. led 2012 10:30:31

tak mi zatim jezdime ve 3. Kdyz dam sedacku dopredu doprostred, tak se obcas prastim do loktu pri razeni, tak mala je nastehovana u okna, ale to zase vypada komicky, kdyz s tak velkyho auta vystupujem jen dverma od ridice ;) . No a hluboky kocarek se krasne vleze do kufru, jen sklopim rukojet a dam ju na stranu spolujezdce, na druhou stranu totiz vadi vypouklina od sterace na patych dverich...
Uživatelský avatar
truckchose
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon 10. říj 2011 21:06:11

Re: Autosedačky, kočárky

Příspěvekod boyrough » ned 01. dub 2012 20:42:35

Ahoj,
zkusím také reagovat. My jezdáme v 5-ti kouscích. Já a 4 ženský. Manželka a holky 14,10 a 3 roky.
Když byla mrňa opravdu mrňa, tak se vozila vpravo vzadu (to ještě když ležela). Po té co malinko vyrostla a už mohla sedět, tak jsme ji dali dopředu a doprostřed.
Nyní už ale vyrostla natolik, že nám kopala do řadičky, tak sedí vzadu uprostřed a přední střed je sklopen tak, aby viděla na cestu (občas je jí totiž blbě).
Kočárek jsme měli X-lander třetí řady a v poho se vešel do kufru. Fakt hodně záleží na velikosti kočíku, protože nyní máme tříkolu (značku nevím :oops: ) a tu když dám do kufru, tak už se tam toho moc nevejde, ale je pravdou, že zadní sedačky máme posunuty co nejvíce dozadu. Takže asi tak nějak jezdíme my.
Olda.
3C2 2113, MATYLDA
boyrough
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 18. úno 2012 14:58:41
Bydliště: České Budějovice

Re: Autosedačky, kočárky

Příspěvekod Venda » sob 30. čer 2012 15:47:39

autosedačky jsou jasné, jdou všude a je na tobě kde vozíš děti. Nejlépe však zadní a prostřední sedačka:-)
Fiat Multipla klub ČR, o.s.
Presidente del Multipla club
Fiat Multipla 1.9 JTD - 110k
Uživatelský avatar
Venda
 
Příspěvky: 232
Registrován: sob 25. čer 2011 15:58:46
Bydliště: Lány

Re: Autosedačky, kočárky

Příspěvekod bagros » čtv 18. říj 2012 14:09:41

Takže po delší době napíšu realné zkušenosti :-)
jezdíme 5+ kočárek+nákup+zásoby od babiček a ještě nám jedno místo zbyde :-D já to říkám pořád všude a všem, že Mulťa je prostě a jednoduše naprosto geniální auto :-D
Vpředu jezdíme naše rodinka - já, moje manželka a v sedačce naše Elis (airbag vypnutý, vajíčko proti směru jizdy na sedačce uprostřed a vše v pohodě)
Vzadu tchán a tchyně + ono jedno volné místo.
a teď ta najvětší genialitka Multiply :-) malinko jsem sklopil dvě zadní sedačky (aniž by utrpělo pohodlí cestujících) a náš kočárek (Roan Marita) se do kufru v pohodě vejde, jen se sklopí madlo a boudička. Pod něj se vejde výbava pro miminko a vedle se ještě pohodlně vejdou tašky s nákupem a zásobami od babiček :)
naše žabička Bjuda...proč Bjuda ?...
Přečtěte si "Prevítem snadno a rychle" a pochopíte :-)
bagros
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 20. črc 2011 20:57:33
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na Interier vozu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron