Klíče k Multiple.

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Klíče k Multiple.

Příspěvekod James » úte 28. led 2014 20:38:09

Ahoj všem, chtěl bych koupit multiplu, pán má jiný klíč od spínací skříňky a jiný k autu. Ten k autu je s centrálem. Tipuji, že je vyměněná spínačka. Proto jiný klíč. Pán říkal, že si myslí, že to tak multipla má, jakože dva klíče, moc tomu nevěřím. Ještě jak s klíči, je problém udělat jiný? Někde jsem četl, že když chybí kód, nebo nějaký základní klíč, je to problém. Díky za odpověď.
James
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 28. led 2014 16:33:01

Re: Klíče k Multiple.

Příspěvekod jsiler » pát 31. led 2014 10:54:34

Zdravim, zrovna timto jsem si prave nedavno prosel, koupil jsem si MULTU. Majitel samozrejme nedodal nic nez jeden klic, s dalkovym s udajne vybitou baterii.
Jakmile jsem si poridil manual k autu, hned jsem zjistil, ze jsem se mel pidit po kodu, ktery samosebou byvaly majitel nema a nikdy nemel auto je dotazene z Italie a on byl prvni majitel v CR.
Nekde v aute mel lezel druhy klic, ktery je identicky s tim s dalkovym ale je jen mechanicky. (Tak to stoji i v manualu k autu. Jeden s dalkovym a druhy obyc. Bohuzel nelezel.... ;)
Takze jsem zkontaktoval FIAT - kod se da objednat z Italie. Za zaslani kodu v pdf si uctuji ca 1200Kc za vyrobu klice obycejneho chteji cca 3200 a dalsich 500 za sehrani kodu s autem a s novym klicem. Za dalkovy cca 7000 - na otazku zda za tuto cenu bude klic pozlaceny jsem byl upozornen, ze " Skodovka si uctuje k Octavii vic jak 11000,-" Mam slibeny kontakt na cloveka, ktery dokaze kod vytahnout z funkcniho klice a vyrobit tak klic nahradni bez "dopisovani si s Italy" dam pak vedet jak jsem dopadl. Kazdopadne jeste existuje dalsi reseni za cca 1800, - znefunkcnit imobilizer ve spinaci skrini, coz tez stoji za uvahu (neb nemyslim, ze se MULTIPLY kradou... ) a nechat vyrobit klic u kterehokoli zrucneho zamecnika.

Ten klic s dalkovy samosebou, nejen ze mel vybitou baterii ale navic z nej nekdo vytratil mikrospinac patrne pri pokusu baterku vymenit. Mate-li nekdo tip kde se daji streva klice sehnat - budu rad.
Uživatelský avatar
jsiler
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 18. led 2014 15:32:55


Zpět na Elektro

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron