vstřiky naftové čerpadlo ?

Vše o naftovém motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení…

vstřiky naftové čerpadlo ?

Příspěvekod Spitfire » pon 11. zář 2017 13:30:57

Ahoj všem,

mám Multiplu 1.9 jtd. Zlobí mi palivová soustava. Dokud je auto s nezahřátým motorem, tak je vše ok, jakmile se ale zahřeje, začne se motor sekat a na displeyi se mi rozsvítí najednou kontrolka žhavení, vstřikování a teploty. Měl jsem něco podobného u Renaultu Master. Je to určitě i špatnou naftou. Zajímavé je, že ty problémy někdy začnou přejetím nějakého hrbolu. Auto poposkočí a rozsvítí se vstřikování. Budu rád, pokud máte někdo podobné zkušenosti. Díky. Spitfire.
Spitfire
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 06. srp 2017 10:45:19

Re: vstřiky naftové čerpadlo ?

Příspěvekod Fifík » čtv 14. zář 2017 17:52:04

Osobně bych navštívil servis a nechal napíchnout, jinak je to věštění. Když jsem kupoval mulťu tak pán říkal že jsou vadné vstřiky, že to dělá občas. Na diagnostice to odhalilo špatné čidlo teploty a ten snímač plynu co je napojen na pedál, takže asi takto. Ta kontrolka vstřiku na budíkách je kontrolka poruchy motoru a to nejní jen vstřikování.

Jinak teplota a žhavení a do toho i kontrolka motoru dokupy je divné, osobně bych to viděl na něco jiného, třeba špatnou kostru někde.
Fifík
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 28. dub 2017 22:27:40


Zpět na Motor - Diesel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron